Aktualizace doplňků

 

Doplňky k Money S3 nemají žádné časové omezení. Pokud zakoupíte doplněk k určité verzi Money S3 (např. 18.000, apod.), bude funkční neomezeně dlouhou dobu právě s touto verzí Money a operačním systémem. Vzhledem k legislativním a technickým změnám však lze předpokládat, že budete instalovat také novější verze Money, které mohou přinášet systémové změny v databázích či v jiných souborech - tyto změny v Money pak mohou vyžadovat instalaci novějších (kompatibilních) verzí doplňku.

Spolu s nákupem získáváte bezplatný přístup k aktualizovaným verzím daného doplňku po dobu jednoho roku, následně můžete tuto dobu prodloužit pomocí ročního udržovacího poplatku (díky tomu je doplněk udržován legislativně i funkčně „v kondici“ plynule rok za rokem, bez velkých a nečekaných finančních skoků způsobených nutností zakoupení legislativních upgradů z verze na verzi). Roční udržovací poplatek se vždy prodlužuje o 1 rok od skončení platnosti minulého poplatku.

Pokud se zákazník rozhodne vynechat některý roční udržovací poplatek a bude si chtít koupit nové verze až v dalším roce, je to možné. Nicméně v tomto případě nelze technicky „vyjmout“ z takového doplňku neuhrazené aktualizované funkce a cena udržovacího poplatku pro požadovaný rok se tak bude rovnat dvojnásobku standardní částky za tuto službu. Příklad: pokud si uživatel neplatí udržovací poplatek např. 5 let, za upgrade na aktuální verzi zaplatí roční poplatek x 2.