Otázka

Jak udělám upgrade ze starší verze Money S3(např.9,008) na aktuální verzi?

Řešení

Na webových stránkách http://www.money.cz/kestazeni/aktualizace/ je navýběr možnost stažení updatu z dřívějších verzí na verzi poslední. Pokud je Vaše verze v tomto seznamu,(např.9.008) klikněte na dotyčný odkaz s Vaší starší verzí a uložte si stahovaný samorozbalitelný soubor do adresáře c:Install

Pokud v seznamu Vaše starší verze nebude uvedena(např.9.000; 9,005...) je zapotřebí stáhnout (kliknout na) KOMPLETNÍ BALÍK a tento stahovaný samorozbalitelný soubor si opět uložit např. do C:Install

Po dokončení stahování restartujte počítač a po restartu spusťte Vámi stažený soubor. Soubor se buď rozbalí do adresáře ve kterém je umístěný a po té spustíte soubor INSTALUJ.EXE a nebo se spostí přímo instalační programový průvodce instalací, který Vás provede až do konce instalace/upgradu.(v průvodci si zkontrolujte správnost a úplnost cesty k Vašim stávajícím Money ve Vašem PC)

Na počítači je potřeba po instalaci a restartu spustit v Money v menu "Agenda" "Datové soubory" a "Reindexuj vše" a to i v jednotlivých agendách.

Pokud používáte Money v síťovém prostředí, je potřeba instalovat novou verzi Money na všechny stanice a server(na jednotlivých stanicích je potřeba spustit v menu "Agenda" "Datové soubory". Spouštět reindexaci dat je v této chvíli zbytečné)

Na serveru ale je potřeba spustit v menu "Agenda" "Datové soubory" a "Reindexuj vše" a to i v jednotlivých agendách.)