Nabídky Plus 4.xx

systém pro tvorbu cenových nabídek

Charakteristika

Jedná se o jednoduchou aplikaci na tvorbu cenových nabídek s intuitivním ovládáním a přehledným zobrazením vypočteného zisku. Aplikace obsahuje několik vzájemně provázaných modulů:

    • « nabídky - hlavní modul, umožňuje vytvářet nabídky a provádět jejich archivaci
    • « ceník - eviduje seznam výrobků, materiálu či služeb, které můžete vložit do nabídky
    • « adresář firem - obsahuje seznam všech adres a kontaktů
    • « poptávky, objednávky, zálohové faktury - vytvoříte přetažením z již hotové nabídky jedním kliknutím myši

Samozřejmostí je podpora cizích měn, připojených dokumentů, nebo rychlých komentářů a barevných informačních vlajek, které nahrazují "uzel na kapesníku".

Uvnitř nabídky můžete hromadně nastavovat marže nebo slevy, modul Ceník navíc obsahuje efektivní aparát cenových hladin. Úspěšnost vytvořených nabídek uvidíte zcela přehledně a ihned, data můžete také členit na zakázky a poté jednoduše vyhodnocovat pomocí přehledových sestav.

Program může pracovat buď lokálně na jednom počítači, nebo v síti s možností nastavení přístupových práv pro každého uživatele.

Stáhněte si

Nabídky Plus - verze 4.08 ze dne 22.5.2018 *

* plně funkční zkušební verze. Pro majitele licencovaných verzí 4.xx slouží také jako aktualizace zdarma (pokud není datum expirace vaší licence nižší, než datum vydání příslušné verze). Pokud vlastníte licenci k některé starší verzi (1.xx, 2.xx, nebo 3.xx), je třeba nejprve provést upgrade - viz ceník níže. Program vyžaduje operační systém Windows 7, nebo vyšší.

Ceník - možnost č. 1: měsíční pronájem

Platíte pouze měsíční pronájem, žádné další skryté poplatky. Ceny u tohoto typu licence jsou výhodnější, než u pevné licence, navíc máte neustálý přístup k nově vydávaným verzím a garantovanou e-mailovou technickou podporu. Pokud zvolíte roční předplatné, získáte ještě výhodnější cenu (2 měsíce zdarma). Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.

varianta LITE (pouze Nabídky a Adresář firem, neobsahuje cizí měny) 79,- Kč měsíčně při roční platbě nebo 95,- Kč při měsíční platbě. V ceně je přístup pro 1 uživatele, každý další uživatel +25,- Kč měsíčně
varianta PROFI (Nabídky, Adresář firem, Ceník, neobsahuje cizí měny) 179,- Kč měsíčně při roční platbě nebo 215,- Kč při měsíční platbě. V ceně je přístup pro 1 uživatele, každý další uživatel +49,- Kč měsíčně
varianta PREMIUM (Nabídky, Adresář firem, Ceník, Poptávky, Objednávky, Zálohové faktury, podpora cizích měn) 279,- Kč měsíčně při roční platbě nebo 335,- Kč při měsíční platbě. V ceně je přístup pro 1 uživatele, každý další uživatel +79,- Kč měsíčně

Ceník dalších rozšiřujících modulů naleznete zde.

Ceník - možnost č. 2: pevná licence

Pokud vám místo pronájmu vyhovuje spíše pevná licence, můžete použít i tento model licencování. V tomto případě však získáváte technickou e-mailovou podporu pouze na 1 rok, instalovat nové verze můžete rovněž pouze 1 rok od data nákupu (po uplynutí této doby bude program sice funkční i nadále, v případě požadavku na technickou podporu, nebo novou verzi však musíte buď opět zakoupit novou pevnou licenci - na tu můžete uplatnit 30% slevu, pokud doba od posledního nákupu nepřesáhla 2 roky - nebo přejít na výhodnější licencování formou pronájmu). Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.

varianta LITE (pouze Nabídky a Adresář firem, neobsahuje cizí měny) 1.480,- Kč. V ceně je přístup pro 1 uživatele, každý další uživatel +950,- Kč
varianta PROFI (Nabídky, Adresář firem, Ceník, neobsahuje cizí měny) 3.950,- Kč. V ceně je přístup pro 1 uživatele, každý další uživatel +950,- Kč
varianta PREMIUM (Nabídky, Adresář firem, Ceník, Poptávky, Objednávky, Zálohové faktury, podpora cizích měn) 6.950,- Kč. V ceně je přístup pro 1 uživatele, každý další uživatel +1.950,- Kč

Ceník dalších rozšiřujících modulů naleznete zde.

Upgrade na vyšší variantu je vždy za rozdílovou cenu. Majitelům starších verzí 1.xx, 2.xx a 3.xx poskytujeme při přechodu na nejnovější verzi 30% slevu z dané varianty a počtu licencí.

Objednávka

Objednávky zasílejte na na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V objednávce nezapomeňte uvést typ licence (pronájem/pevná), požadovanou variantu programu (LITE, PROFI, nebo PREMIUM), případně počet síťových licencí a také Vaši fakturační adresu (včetně IČO a DIČ - upozornění pro firmy ze Slovenska: k objednávce je nutné doložit také osvědčení o plátcovství DPH!).

Technická podpora

V případě problémů s programem se obracejte na technickou podporu výhradně na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde se vám bude věnovat volný specialista, který odpoví na vaše dotazy v nejbližší možné době.

Upozornění: technickou podporu poskytujeme pouze uživatelům s platnou licencí, ke které dosud nevypršela expirace.

Další odkazy

« klíčové vlastnosti aplikace

« návody, rady, postupy

« historie změn

« stažení starších verzí