Provádíme návrh počítačových sítí.

Poradíme vám optimální komponenty sítě s ohledem na vaši stávající potřebu, s ohledem na možný budoucí upgrade sítě na lepší a s ohledem na vaši ekonomickou situaci. V některých případech nabízíme i odkup stávajících komponent proti nově dodávaným. Další informace zde.

Provádíme realizaci počítačových sítí.

Počítačové sítě realizujeme především na bázi síťových systémů Windows a Novell. Jsme také schopni realizovat počítačové sítě se stanicemi, servery a routery na bázi operačního systému Linux. Realizujeme většinou strukturovanou kabeláž metalického typu. V případě požadavků na bezdrátovou síť jsme schopni zprovoznit Wifi připojení jak v interním tak i externím prostředí. Další informace zde.

Provádíme pravidelný servis počítačových sítí.

Na základě smlouvy provádíme pravidelný i expresní servis počítačových sítí, čímž předejdete možné havárii, která by se dala odstranit včas bez delšího odstavení provozu. Další informace zde.

Provádíme návrh, realizaci, provoz a údržbu serveru.

Na základě požadavku zákazníka provádíme realizace síťových serverů v závislosti na požadavcích zákazníka. Další informace zde.

Provádíme připojení na internet.

Připojení realizuje především přes tzv. ADSL a dále dle lokality a přání zákazníka (např. Wifi). Provádíme nainstalování a nastavení www prohlížečů a mail klientů popř. nastavení dalších služeb dle požadavků zákazníka. Nejsme však provideři tzn. řešení je vždy jiného poskytovatele než od nás.

Jsme schopni instalovat proxy servery typu Winproxy/Winroute/Squid atp. pro sdílené připojení počítačů v síti na internet. Instalujeme taktéž mail servery Kerio Mail server.

Naše heslo je: "Profesionální sítě, jedině od profesionálů."

Pokud nás chcete kontaktovat a nevíte jak pak zde máme stránků kontaktů.