Provádíme návrh počítačových sestav.

Jedná se o návrhy jak pro kancelářské využití, tak i pro herní vyžití. Se zákazníkem je prokonzultována jeho představa o budoucím nasazení tohoto počítače, popř. použitý operační systém a spouštěné programy. Dle těchto údajů jsme schopni optimálně uzpůsobit danný počítač a většina našich zákazníků odchází spokojena a v budoucnosti nakonec i vidí, že soused, který si sice koupil nejlevnější počítač v kraji, udělal hloupost neboť je neustále s nějakým problémem v servise a má další různé problémy.

Provádíme návrh serverů pro optimální využití.

Zákazník většinou dostává na výběr buď značkový server, který vetšinou vybíráme z řad IBM či Hewlett Packard nebo Compaq, a potom server sestavený z námi doporučených komponent. Vždy však rozhoduje zákazník - nabízíme jen řešení, které se zdá být nejvhodnější pro nasazení v dané situaci a ekonomickým možnostem zákazníka. Víme, že server se nekupuje na měsíc, ale na dlouhou dobu po kterou musí spolehlivě fungovat.

Instalace software

Provádíme jak instalace běžných operačních systémů jako jsou Windows 95/NT4/98/ME/2000/XP/Vista, tak i instalace serverových sytémů Windows NT/2000/2003/2008 (kde provádíme také hodně rozšířené instalace terminálových služeb), Novell a v poslední době i instalace stále se rozšiřujícího operačního systému Linux, které používáme nejen na internetové routery, ale i na WWW servery. Vždy však pouze legální software, tzn. buď zákazník prokáže platnou licenci (pokud to daný typ software vyžaduje) či instalace je prováděna od nás zakoupeného software většinou jako OEM k zakoupenému PC.

Zálohování dat a vypalování

Provádíme zálohování dat na CDROM/DVD. Většinou se jedná o data přinesená na jiném mediu např. harddisku, ze kterého vyrobíme CDROM/DVD na počkání. Samozřejmě, že provádíme i kopii CDROM/DVD, v tomto případě zákazník souhlasí s tím, že na tomto médiu neváznou žádná autorská práva či jiné práva, která by bránila tuto kopii vytvořit. Naše společnost z důvodu utajení dat nezjišťuje obsah CDROM/DVD ani jednotlivých dat, proto si může být zákazník jist ochranou jeho údajů.

Ostatní služby

Provádíme scanování předloh do elektronické podoby. Návrhy a realizace www stránek a umístění jak na free www službách tak i zřízení vlastní domény a umístění na našem www serveru či jiném serveru nabízející wehosting.


Pokud nás chcete kontaktovat a nevíte jak pak zde máme stránků kontaktů.


Chceteli dostávat aktuální katalogy Comfor, trháky a novinky pak vyplňte krátký formulář zde.