Oprava odkazů připojených dokumentů a obrázků

zásuvný modul pro ekonomický systém Money S3

Charakteristika

Doplněk hromadně zaměňuje odkazy připojených dokumentů (nebo obrázků skladových karet) Money S3. Využití nalezne zejména tam, kde došlo k přesunu Money na jiný počítač (nebo jiný operační systém), a nová disková struktura složek s připojenými dokumenty/obrázky je odlišná od původního prostředí.

Dalším důvodem může být situace při práci v síti, kdy odkaz na sdílenou složku dokumentů/obrázků na serveru byl z každé stanice mapován odlišnou síťovou jednotkou, a nyní je požadavek na sjednocení.

Stáhněte si *

Oprava odkazů připojených dokumentů a obrázků - verze 2.09 (ze dne 23.4.2019) *

* DEMO verze (pro uživatele licencovaných verzí s uhrazeným ročním udržovacím poplatkem slouží i jako aktualizace). Doplněk vyžaduje operační systém Windows 7 nebo novější, systém Windows XP (resp. Windows 2003 SERVER) již není podporován.

Varianty a ceník
SINGLE (použití pouze v jedné agendě Money) ** 990,- Kč bez DPH
MULTI (počet agend není omezen) 1.700,- Kč bez DPH
Roční udržovací poplatek (první rok je v ceně licence) pro dosud neexpirované licence *** 30% z ceny licence
Roční udržovací poplatek pro licence s prošlou expirací *** 60% z ceny licence

** IČ agendy Money pro použití verze SINGLE je nutné specifikovat v objednávce. Pozn.: verze SINGLE je omezena pouze na jednu agendu, není však omezena na celkový počet stanic v síti. V rámci licence je tedy možné doplněk instalovat na neomezený počet stanic, pokud provozujete Money síťově.

*** Spolu s nákupem získáváte bezplatný přístup k novějším verzím doplňku po dobu 1 roku (více informací).

Objednávka

Objednávky zasílejte na na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V objednávce nezapomeňte uvést typ licence a Vaši fakturační adresu (včetně IČO a DIČ - upozornění pro firmy ze Slovenska: k objednávce je nutné doložit také osvědčení o plátcovství DPH!).

Technická podpora

V případě problémů s programem se obracejte na technickou podporu výhradně na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde se vám bude věnovat volný specialista, který odpoví na vaše dotazy v nejbližší možné době.