Podlimitní zásoby

zásuvný modul pro ekonomický systém Money S3

 

Charakteristika

Zásuvný modul Podlimitní zásoby vyhledá a zobrazí skladové karty, u kterých stav zásoby k dnešnímu dni poklesl pod sledovaný limit. Disponuje také volitelnou funkcí na generování objednávek vystavených do stanoveného limitu.

Seznam zobrazených zásob je možné třídit podle libovolného sloupce, k dispozici je také fulltextové vyhledávání. Podle nastaveného filtru program rozdělí zásoby na jednotlivé dodavatele a dále na skladové skupiny (toto seskupení je nicméně možné vypnout a zobrazovat tak jen prostý seznam zásob).

Stáhněte si *

Podlimitní zásoby - verze 2.09 (ze dne 23.4.2019) *

* Plně funkční zkušební verze (pro uživatele licencovaných verzí s uhrazeným ročním udržovacím poplatkem slouží i jako aktualizace). Doplněk vyžaduje operační systém Windows 7 nebo novější, systém Windows XP (resp. Windows 2003 SERVER) již není podporován.

Varianty a ceník
Podlimitní zásoby SINGLE (použití pouze v jedné agendě Money) ** 1.980,- Kč bez DPH
Podlimitní zásoby MULTI (počet agend není omezen) 3.330,- Kč bez DPH
Roční udržovací poplatek (první rok je v ceně licence) *** 30% z ceny licence

** IČ agendy Money pro použití verze SINGLE je nutné specifikovat v objednávce. Pozn.: verze SINGLE je omezena pouze na jednu agendu, není však omezena na celkový počet stanic v síti. V rámci licence je tedy možné doplněk instalovat na neomezený počet stanic, pokud provozujete Money síťově.

*** Spolu s nákupem získáváte bezplatný přístup k novějším verzím doplňku po dobu 1 roku (více informací).

Objednávka

Objednávky zasílejte na na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V objednávce nezapomeňte uvést typ licence a Vaši fakturační adresu (včetně IČO a DIČ - upozornění pro firmy ze Slovenska: k objednávce je nutné doložit také osvědčení o plátcovství DPH!).

Upozornění: pro správný provoz je nutný modul XMLDE pro Money S3 (pokud XMLDE ještě nevlastníte, na požádání zajistíme).

Technická podpora

V případě problémů s programem se obracejte na technickou podporu výhradně na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde se vám bude věnovat volný specialista, který odpoví na vaše dotazy v nejbližší možné době.