Vítejte! » Přihlásit se » Vytvořit nový profil

Import zásob

Michal
Import zásob
24. 01. 2015 13:16
Dobrý den,

mám problém s importem zásob do Money S3.
Při importu nevidím v konfiguraci políčko pro synchronizaci Stav zásob s excelem. Money S3 toto políčko při importu nenapáruje, takže mám zásoby na skladě, ale bez množství. Kde přesně mohu stav zásob při importu nastavit/napárovat s importovaným souborem?

Děkuji
Re: Import zásob
26. 01. 2015 08:53
Dobrý den,

co si já pamatuji (tehdy se psal rok 2002), tak jsem přes excel dával do skladu "pouze" seznam zboží se všemi atributy (cenové hladiny a další nastavení) - přes doplněk Import skladových karet (používám dodnes), ale stav skladu se musí nahrát přes skladovou příjemku (dodací list, fakturu apod.). Jinak skladový pohyb (ve vašem případě příjem na sklad) prostě neuděláte, což je poměrně logické. Bylo by dost ošemetné, kdyby se stav zásob dal jednoduše upravit pouhým importem z excelu :-)

Hezký den!

Petr Kovář
MODELIMEX
Karol
28. 12. 2016 15:24
OK, beriem, ale čo keď potrebujem importovať skladové položky a ich stav ako začínajúci užívateľ Money S3?
Poprosím o radu, ako nato...
28. 12. 2016 16:02
No, tak i já v roce 2002 jsem byl začínající uživatel Money S3 .... Přes doplněk (zdarma) "Import skladových zásob" jsem do Money dostal jednotlivé kmenové/skladové karty všech výrobků, které jsme měli v nabídce. Pak jsem přes "skladové doklady" nahrál do systému prvotní skladový doklad - "skladová příjemka", kde jsem musel nahrát všechny skladové položky, včetně příslušných počtu kusů u každé položky. Bohužel vám nyní nesdělím, zda se to dá v současné době udělat i jinak, ale tento postup by měl nadále korektně fungovat. Hezký zbytek roku!

Petr Kovář
www.modelimex.cz
Erik
26. 10. 2017 17:55
Dobrý den,
při importu zásob do money S3 se potýkám s problémem:

2. Při importu položek skladových zásob z excelu (bez stavů zásob)
jsem vše nastavil jak mi bylo řečeno:
- v režimu zpracování jsem zkusil jak "jen nové" tak "nové a oprava"
- ve formátu zdroj. dat zvolil xlsx
- načetl cestu k souboru
- na kartě u kmenové karty jsem zaškrtl checkboxy a zvolil pro ně z excelu sloupce
- (povinné) položce popis jsem rovněž přiřadil sloupec ze zvoleného souboru excel
- rovněž jsem zaklikl proměnnou klíč

Spustil jsem import a po té co se rozjel na mě vyskakovaly chyby :
Chyba záznam č. X nebude naimportován. Pokus o přístup do zavřené databáze C"\Users\Public .........\SkSezZas"

Nemůžu se přes tohle dostat dál

Děkuji za případné podměty
kallor
02. 01. 2018 09:26
Dobrý den,
při importu zásob do money S3 prostřednictvím xml (reversně jsem zkoušel naimportovat vyexportovaný xml) mi to dává chybu error -20002, Chybí klíčový údaj pro porovnání v položce KmKarta. Přes to se nemohu dostat. Pokud vytvořím ručně zásobu, tak přejímky naimportovat už jdou.
Děkuji za případné rady
Autor:

Váš email:

Předmět:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 ********   **     **  **      **  **    **  **      ** 
 **     **  **     **  **  **  **  ***   **  **  **  ** 
 **     **  **     **  **  **  **  ****  **  **  **  ** 
 **     **  **     **  **  **  **  ** ** **  **  **  ** 
 **     **  **     **  **  **  **  **  ****  **  **  ** 
 **     **  **     **  **  **  **  **   ***  **  **  ** 
Příspěvek: