Money2PDK

komunikace v PDK formátu pro Money S3

 

Charakteristika

Program Money2PDK je určen pro elektronickou výměnu dokumentů mezi Money S3 a obchodními partnery prostřednictvím formátu PDK, která je standardně využíván při distribuci farmaceutických a zdravotnických přípravků. V současné verzi doplněk podporuje export faktury vystavené, vystaveného dodacího listu, prodejky nebo výdejky do formátu Dodací list PDK 8.

Stáhněte si *

Money2PDK - verze 1.11a (ze dne 16.1.2020) *

* Plně funkční zkušební verze (pro uživatele licencovaných verzí s uhrazeným ročním udržovacím poplatkem slouží i jako aktualizace). Doplněk vyžaduje operační systém Windows 7 nebo novější, systém Windows XP (resp. Windows 2003 SERVER) již není podporován.

Varianty a ceník
Money2PDK SINGLE (použití pouze v jedné agendě Money) ** 4.990,- Kč bez DPH
Money2PDK MULTI (počet agend není omezen) 7.990,- Kč bez DPH
Roční udržovací poplatek (první rok je v ceně licence) pro dosud neexpirované licence *** 30% z ceny licence
Roční udržovací poplatek pro licence s prošlou expirací *** 60% z ceny licence

** IČ agendy Money pro použití verze SINGLE je nutné specifikovat v objednávce. Pozn.: verze SINGLE je omezena pouze na jednu agendu, není však omezena na celkový počet stanic v síti. V rámci licence je tedy možné doplněk instalovat na neomezený počet stanic, pokud provozujete Money síťově.

*** Spolu s nákupem získáváte bezplatný přístup k novějším verzím doplňku po dobu 1 roku (více informací).

Objednávka

Objednávky zasílejte na na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V objednávce nezapomeňte uvést typ licence a Vaši fakturační adresu (včetně IČO a DIČ - upozornění pro firmy ze Slovenska: k objednávce je nutné doložit také osvědčení o plátcovství DPH!).

Technická podpora

V případě problémů s programem se obracejte na technickou podporu výhradně na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde se vám bude věnovat volný specialista, který odpoví na vaše dotazy v nejbližší možné době.