Hromadné generování faktur

zásuvný modul pro ekonomický systém Money S3

Charakteristika

Doplněk umožňuje hromadně generovat vystavené faktury podle předem definovaných dávek - je určen především pro firmy s periodickou fakturací (např. měsíční paušální fakturace). Při generování můžete používat i tzv. uživatelské proměnné, pomocí kterých lze snadno měnit texty před či za položkami, případně v poznámce položky. Program vyžaduje Money S3 ve verzi 15.000 nebo vyšší (nižší verze nejsou podporovány).

Stáhněte si *

Hromadné generování faktur - verze 3.18 (ze dne 19.5.2020) *

* Plně funkční zkušební verze (pro uživatele licencovaných verzí s uhrazeným ročním udržovacím poplatkem slouží i jako aktualizace).

Varianty a ceník
Hromadné generování faktur SINGLE (použití pouze v jedné agendě Money) ** 3.950,- Kč bez DPH
Hromadné generování faktur MULTI (počet agend není omezen) 4.950,- Kč bez DPH
Roční udržovací poplatek (první rok je v ceně licence) pro dosud neexpirované licence *** 30% z ceny licence
Roční udržovací poplatek pro licence s prošlou expirací *** 60% z ceny licence

** IČ agendy Money pro použití verze SINGLE je nutné specifikovat v objednávce. Pozn.: verze SINGLE je omezena pouze na jednu agendu, není však omezena na celkový počet stanic v síti. V rámci licence je tedy možné doplněk instalovat na neomezený počet stanic, pokud provozujete Money síťově.

*** Spolu s nákupem získáváte bezplatný přístup k novějším verzím doplňku po dobu 1 roku (více informací).

Objednávka

Objednávky zasílejte na na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V objednávce nezapomeňte uvést typ licence a Vaši fakturační adresu (včetně IČO a DIČ - upozornění pro firmy ze Slovenska: k objednávce je nutné doložit také osvědčení o plátcovství DPH!).

Upozornění: pro správný provoz je nutný modul XMLDE pro Money S3 (pokud XMLDE ještě nevlastníte, na požádání zajistíme).

Technická podpora

V případě problémů s programem se obracejte na technickou podporu výhradně na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde se vám bude věnovat volný specialista, který odpoví na vaše dotazy v nejbližší možné době.