Generování čárového kódu do skladových zásob

zásuvný modul pro ekonomický systém Money S3

 

Charakteristika

Doplněk umožňuje generovat čárové kódy do skladových zásob v Money. Nastavit lze generování EAN-13, EAN-8, nebo libovolného vnitrofiremního kódu. Kromě hromadného generování je k dispozici také tzv. výběrový režim, kdy lze vygenerovat kódy pouze pro označené skladové karty, resp. automaticky ihned po přidání každé nové skladové karty v Money (pouze ve verzi PROFI).

Program vyžaduje nainstalovaný systém Money S3 verzi 19.000 nebo vyšší.

Stáhněte si *

Generování čárového kódu - verze 4.02 (ze dne 3.9.2021) *

* DEMO verze (pro uživatele licencovaných verzí s uhrazeným ročním udržovacím poplatkem však slouží i jako aktualizace plné verze).

Varianty a ceník
Varianta LITE SINGLE (pouze hromadné generování na celý sklad nebo skupinu, použití pouze v jedné agendě Money) ** 2.450,- Kč bez DPH
Varianta PROFI SINGLE (umožňuje nastavit i automatické generování kódu ihned po uložení skladové karty, použití pouze v jedné agendě Money) ** 2.950,- Kč bez DPH
Varianta PROFI MULTI (umožňuje nastavit i automatické generování kódu ihned po uložení skladové karty, počet agend není omezen) 4.900,- Kč bez DPH
Roční udržovací poplatek (první rok je v ceně licence) pro dosud neexpirované licence *** 30% z ceny licence
Roční udržovací poplatek pro licence s prošlou expirací *** 60% z ceny licence

** IČ agendy Money pro použití verze SINGLE je nutné specifikovat v objednávce. Pozn.: verze SINGLE je omezena pouze na jednu agendu, není však omezena na celkový počet stanic v síti. V rámci licence je tedy možné doplněk instalovat na neomezený počet stanic, pokud provozujete Money síťově.

*** Spolu s nákupem získáváte bezplatný přístup k novějším verzím doplňku po dobu 1 roku (více informací).

Objednávka

Objednávky zasílejte na na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V objednávce nezapomeňte uvést typ licence a Vaši fakturační adresu (včetně IČO a DIČ - upozornění pro firmy ze Slovenska: k objednávce je nutné doložit také osvědčení o plátcovství DPH!).

Technická podpora

V případě problémů s programem se obracejte na technickou podporu výhradně na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde se vám bude věnovat volný specialista, který odpoví na vaše dotazy v nejbližší možné době.