Nabídky Plus 3.xx

systém na tvorbu cenových nabídek

 

Charakteristika

Jedná se o software na vytváření cenových nabídek s intuitivním ovládáním a přehledným zobrazením vypočteného zisku. Program obsahuje 3 základní moduly, vzájemně provázané:

    • Nabídky - vytváří nové cenové nabídky a obsahuje také archiv starších
    • Adresář - obsahuje seznam všech adres a kontaktů
    • Ceník - eviduje seznam cenových položek, které můžete vložit do nabídky

Aplikaci je možné provozovat také síťově (souběžná práce na více počítačích).

Stáhněte si *

Nabídky Plus - verze 3.05 *

* plně funkční zkušební verze (pro majitele licencovaných verzí 3.xx slouží i jako aktualizace zdarma. Pokud vlastníte licenci ke starší verzi 1.xx nebo 2.xx, je třeba nejprve provést upgrade - viz ceník níže)

Varianty a ceník
varianta LITE (neobsahuje moduly Adresář a Ceník) 1.480,- Kč bez DPH
varianta PROFI (bez omezení) 3.950,- Kč bez DPH
licence pro druhé a každé další PC v síti 950,- Kč bez DPH

Upgrade z varianty LITE na PROFI je za rozdílovou cenu. Majitelům starších verzí 1.xx a 2.xx poskytujeme při přechodu na nejnovější verzi 30% slevu z dané varianty a počtu licencí.

Objednávka

Objednávky zasílejte na na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V objednávce nezapomeňte uvést požadovanou variantu programu (LITE nebo PROFI), případně počet síťových licencí a také Vaši fakturační adresu (včetně IČO a DIČ - upozornění pro firmy ze Slovenska: k objednávce je nutné doložit také osvědčení o plátcovství DPH!).

Technická podpora

V případě problémů s programem se obracejte na technickou podporu výhradně na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde se vám bude věnovat volný specialista, který odpoví na vaše dotazy v nejbližší možné době.

Další odkazy

klíčové vlastnosti aplikace
často kladené otázky
historie změn