PC Štítky

program na tisk štítků a print etiket


Charakteristika

Program PC Štítky je určen pro rychlý tisk samolepících štítků (print etiket) na běžných laserových a inkoustových tiskárnách. Obsahuje několik modulů, pomocí kterých lze tisknout:


• adresní štítky
• cenovky na zboží
• štítky na majetek
• a další...

Součástí aplikace je několik desítek nadefinovaných formulářů, které lze dále upravovat vestavěným editorem. Záznamy k tisku je možné zadávat buď přímo do programu, nebo je jednoduše vkládat přes schránku Windows, případně importovat ze souboru. Pomocí tzv. parametrického spouštění je navíc možné propojit program s jinou externí aplikací (např. MS Excel, apod.).


Stáhněte si

PC Štítky - verze 2.01 *

* plně funkční zkušební verze (pro majitele licencovaných verzí slouží i jako aktualizace)

Ceník

PC Štítky 1.450,- Kč bez DPH

* všechny uvedené ceny jsou bez DPH 21%. Registrovaným uživatelům starších verzí 1.xx poskytujeme 30% slevu.

Objednávka

Objednávky zasílejte na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - pokud jde o firmu, připojte k fakturační adrese IČO a DIČ.


Technická podpora

V případě problémů s programem se obracejte na technickou podporu výhradně na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde se vám bude věnovat volný specialista, který odpoví na vaše dotazy v nejbližší možné době.