e-katalog

off-line systém pro vaše odběratele s importem objednávek do Money S3Charakteristika

Jedná se o doplněk pro Money S3, který umožní vybraným odběratelům (klientům) snadný přístup k vašemu ceníku s možností zasílat objednávky e-mailem. Přijaté objednávky můžete jednoduchým způsobem importovat do Money.


Program e-katalog nenahrazuje e-shop - na rozdíl od klasického internetového obchodu jde o off-line řešení - výhodou je tedy fakt, že klient nemusí být nepřetržitě připojen k internetu.Celý systém je rozdělen na dvě části:


1. centrála - (doplněk integrovaný do Money S3) - provádí export skladových zásob na internet a umožňuje také importovat přijaté objednávky do Money


2. klient - (malý program, který si stáhne a nainstaluje váš odběratel) - zobrazuje u klienta váš ceník skladových zásob s možností vytvoření objednávky a odeslání e-mailem. Klient si také může ověřovat stav svých objednávek (jejich vykrytí), pokud je tato funkce povolena. Neautorizovaný přístup je blokován pomocí jména a hesla (tyto údaje poskytnete klientovi při první registraci). Klientská část je pochopitelně zdarma, váš zákazník nic neplatí.Výhody systému e-katalog:
• zpřístupnění vašeho ceníku/seznamu zásob z Money S3 pouze vybraným odběratelům (zákazník navíc uvidí jen svoji cenovou hladinu nastavenou v Money)
• konec ručního přepisování e-mailové objednávky do Money S3
• zákazník si může ověřovat stav svých objednávek (jejich vykrytí)
• klientem může být např. i vaše pobočka, která potřebuje znát aktuální ceny nebo stavy zásob
• na rozdíl od e-shopu neplatíte žádné měsíční či roční poplatky za provoz


Softwarové požadavky na centrále:
• ekonomický systém Money S3 verze 11.050 nebo vyšší
• pokud budete importovat objednávky od zákazníků, modul XMLDE pro Money S3 (na požádání zajistíme)
• datové úložiště na internetu, ze kterého lze veřejně stahovat aktualizační soubory u klientů. Toto úložiště musí být navíc přístupné z centrálního počítače (kde je program Money S3) pomocí tzv. FTP serveru. Více informací (včetně přístupového jména a hesla na FTP server) získáte u svého správce sítě.


Softwarové požadavky u klienta (vašeho zákazníka):
• připojení k internetu v okamžiku aktualizace ceníku nebo odeslání objednávky
• libovolný poštovní program pro odeslání e-mailové objednávky, podporující tzv. MAPI rozhraní (Outlook, Outlook Express, Thunderbird, The Bat, apod.). Upozornění: program nepodporuje tzv. webové e-maily přístupné pouze přes www rozhraní (www.seznam.cz apod.)


Stáhněte si

e-katalog klient *

* klientská část programu, která obsahuje fiktivní data z DEMO agendy Money S3.


Varianty a ceník

e-katalog LITE (lze nadefinovat pouze 1 klienta) SINGLE **
3.990,- Kč bez DPH
e-katalog STANDARD (max. 5 klientů) SINGLE **9.990,- Kč bez DPH
e-katalog PROFI (neomezený počet klientů) SINGLE **14.990,- Kč bez DPH
Roční udržovací poplatek (první rok je v ceně licence) ***30% z ceny licence

** IČ agendy Money pro použití verze SINGLE je nutné specifikovat v objednávce. Pozn.: serverová část (zásuvný modul pro Money S3) verze SINGLE je omezena pouze na jednu agendu, není však omezena na celkový počet stanic v síti. V rámci licence je tedy možné doplněk instalovat na neomezený počet stanic, pokud provozujete Money síťově. Počet iadresních klientů je omezen danou variantou. Cenu licence pro verzi MULTI (kde počet agend Money není omezen) kalkulujeme na vyžádání.
*** Spolu s nákupem získáváte bezplatný přístup k novějším verzím doplňku po dobu 1 roku (více informací).


Upozornění: pro správný provoz je nutný modul XMLDE pro Money S3 (pokud XMLDE ještě nevlastníte, na požádání zajistíme).


Poznámka: systém není určen pro větší počet registrovaných klientů (desítky či stovky) nebo pro zákazníky, kteří u vás objednávají jednorázově nebo „jen občas“. Typické využití nalezneme u firmy mající několik stěžejních zákazníků, kteří pravidelně zasílají objednávky e-mailem. Těmto zákazníkům lze poskytnout klientskou část programu e-katalog a nahradit tak ruční přepisování objednávky z e-mailu automatickým importem do Money S3.Technická podpora

V případě problémů s programem se obracejte na technickou podporu výhradně na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde se vám bude věnovat volný specialista, který odpoví na vaše dotazy v nejbližší možné době.